MUDAN OTOMOTİV PAYLARI FİRMA SINIRLI

KALİTE İLK, PRESTİJ FIRST, MÜŞTERİ ÖNCESİ

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

MUDAN AUTOMOIBLE SHARES COMPANY LIMITED

iyi kalite Rosa Minibüs satış için
iyi kalite Rosa Minibüs satış için
Thank you for your support during the past. You are very qualified and professional. we are also very glad with you and your products

—— IDIR HICHEM

The apperance is quite good and the quality is stable

—— George Bian

You are of reputation & credit

—— Iraido Efrain Garcia

Ben sohbet şimdi

MUDAN AUTOMOIBLE SHARES COMPANY LIMITED

1 2 3 4
MUDAN AUTOMOIBLE SHARES COMPANY LIMITED MUDAN AUTOMOIBLE SHARES COMPANY LIMITED MUDAN AUTOMOIBLE SHARES COMPANY LIMITED MUDAN AUTOMOIBLE SHARES COMPANY LIMITED

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MUDAN
No. Çalışanları : 300~350
Yıllık satış : 100000000-500000000
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 80% - 90%
Minibüs ve şehir otobüslerinde 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Mudan Automobile Shares Company Limited (MUDAN olarak kısaltın), Çin'in önde gelen ticari araç üreticilerinden biridir (Şanghay yakınlarındaki üstün coğrafi konuma sahip).

MUDAN'ın üç adet minibüs montaj hattı, bir adet yeni enerji üretim hattı ve bir adet şasi montaj hattı (6 ~ 8 metre) bulunuyor. MUDAN'ın üretim ekipmanları ülke çapında önde gelen düzeydedir; tüm kritik üretim pozisyonları tamamen mekanik ve yarı otomatiktir: Orijinal ithal edilmiş pricised kalıp ile zımbalama makinesi ile damgalama; CO2 kalkan kaynakçı ve asma punta kaynak makinesi ile kaynak; zemin zincirleri ve çatı el nakil sistemi ile taşınan montaj masası. Korozyona karşı muamele ile boyama (Katodik elektroforez). Bir vardiya için yıllık üretim kapasitesi yaklaşık 10.000 adettir. Güçlü esneklik ile MUDAN, büyük toplu üretim veya siparişe göre küçük ve çok çeşitlilikli üretim ayarlayabilir. Otobüs pazarının bireysel ihtiyaçlarını çok iyi karşılıyor.

2014 yılında MUDAN, kendisine yeni temel değerler getiren ve küresel pazardaki iyileşmeyi yeni hedef olarak belirleyen yeni yeniden yapılanma deneyimledi.

İstihbarat, geleceği aydınlatacaktır. MUDAN, gelecekteki taşımacılık için yeni teknolojik çözümler geliştirmeye devam edecek ve müşterilere en iyi otomobillerini sürekli getirmeye devam edecektir.

İletişim bilgileri
MUDAN AUTOMOIBLE SHARES COMPANY LIMITED

İlgili kişi: Ms. lena

Tel: 86-0512-58605388

Faks: 86-512-58668106

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)